Linna küla 23
  Jõhvi vald
  41547 Ida-Virumaa

  Toomas Tint
  Tel.: +372 5348 9430
  toomas[at]liisbet.ee

LIISBET INVEST OÜ - TUTVUSTUS

OÜ Liisbet Invest tegeleb betoonkonstruktsioonide tootmisega Jõhvi vallas Linnakülas asuvas betoontoodete tehases. Toodame vundamendidetaile, sokleid, poste, talasid, silluseid, treppe, kaevurõngaid ning seina- ja muid detaile. Toodete valmistamiseks kasutame tehasega külgneva AS Betoonimeistri betoonisegu. Kasutatav tootebetoon on sertifitseeritud. Metall- ning taridetailid tellitakse tunnustatud tootjatelt. Kohapeal painutatakse ja lõigatakse armatuurteras väiksemate tellimuste jaoks. Vajadusel valmistame tootejoonised. Ettevõtte keskmine tootmisvõimsus on 300 m3 kuus. Oleme sertifitseeritud tootmise kõikide toodetavate detailide osas.

Karkassielemendid
Toodame kuni 1,8 m kõrguseid, 10 m pikkuseid ning 10 t raskuseid tooteid.

Kaevurõngad
Kaevurõngaid valmistame nii tapiga kui ilma, 1000 ja 1500 mm mõõdus. Lisaks valmistame kaevupõhjasid, kaasi ning muid tarvikuid.

Trepid
Treppide valuks kasutame nii vineer-, kui mehaaniliselt seadistatavat metallvormi, kus marsid valatakse astmed allapoole. Maksimaalne laius metallvormis on 1500 mm, astmete sügavus 275, 000 ja 000 mm. Valmistame marsse koos mõlemapoolsete podestidega.

Pesubetoon
Oleme välja töötatud pesubetoonist välispinnaga monteeritava tehnohoone lahenduse, mõõdud muudetavad. Vastavalt tellimusele valmistame erinevaid trepiastmed.

Muud tooted
Külmhoonete äärekivid, puistematerjalide tugimüürid, monteeritavad eramajade aiamoodulid.

Tootmine asub logistiliselt soodsas asukohas Jõhvis - Tallinna, Narva ja Tartu suunaliste maanteede alguses.
LIISBET INVEST OÜ Linna küla 23 Jõhvi vald 41547 Ida-Virumaa